WYDARZENIAPrzypadł mi zaszczyt wzięcia udziału w tym niezwykłym projekcie. Wraz z innymi artystami z całej Polski, zagościłam w kolekcjonerskim katalogu współczesnego malarstwa „Malarstwo polskie 2019” Wydawnicto promocjaart
https://promocjaart.pl/produkt/malarstwo-polskie-2019/
„Niniejsza publikacja – wzorem katalogów wydawanych w innych krajach (np. album „Guia de Arte Leonardo” projekt ArteLibre) – ma przybliżyć koneserom i wielbicielom sztuki, najnowsze dzieła wybranych utalentowanych artystów.
Artyści biorący udział w tym projekcie są współtwórcami niniejszej publikacji.”


Maluje uczucia, a Jej obrazy odczarowują świat zmysłów, nadając im ludzkie kształty. O sobie mówi, że jest kobietą świadomą własnej tożsamości. „Najbardziej interesuje mnie ten moment, gdy struna zmysłów napięta jest do granic możliwości. Nigdy jednak nie przekraczam granicy. Moje obrazy, ocierając się o wyobraźnię, podszeptują historie” – mówi o swojej twórczości Eliza Mytko, malarka.
Więcej we wrześniowym wydaniu magazynu i na stronie www.sukcespopoznansku.pl


Paryż 26 kwiecień 2019
wernisaż Galerie Sonia Monti
6 avenue Delcasse 75008 Paris


Oryginalny design, pieczołowita dbałość o szczegóły i najwyższa jakość – tak w skrócie można określić luksusową markę roku
Zamek Janów Podlaski 22-24 listopad 2018


16 listopada 2018 wystawa połączona z premierą teledysku „Wiedźmuchy” kino Helios w Olsztynie


Światowy festiwal optymizmu 20-21 sierpień 2018
To była ogromna przyjemność prezentować moje prace tak cudownie optymistycznym gościom na gali optymizmu w cukrowni Żnin.


Wernisaż w kawiarni arystycznej PoemaCafe


KONTAKT

tel. +48 536 536 031

e-mail: eliza.mytko@onet.pl
Realizacja:malag.pl